Koła zainteresowań

  • Koło matematyczne klasa I a, c: dr Agata Narloch, Piątek 14.20 s. 15
  • Koło matematyczne klasa II: dr Agata Narloch, Wtorek 13.40 s. 15
  • Koło matematyczne klasa III: dr Agata Narloch, Czwartek 9.45
  • Koło biologiczne klasa Ib: mgr Dorota Sroka, Czwartek 8.00
  • Koło biologiczne klasa IIb: mgr Dorota Sroka, Piątek 14.30
  • Koło biologiczne klasa IIIb: mgr Dorota Sroka, Środa 8.00
  • Koło chemiczne klasa I: dr Monika Gąsiorowska, Piątek 15.10 – 16.00
  • Koło chemiczne klasa II: dr Monika Gąsiorowska, Czwartek 12.25 – 14.20
  • Koło chemiczne klasa III: dr Monika Gąsiorowska, Wtorek 14.20 – 16.00
  • Koło teatralne: mgr Sylwia Potaman, Środa godz. 08.00
  • Koło ekonomiczne- konkursy: dr Katarzyna Nowacka-Bandosz, po umówieniu się
  • Koło polonistyczne- olimpiada: mgr Sylwia Potaman, Czwartek godz. 08.00
  • Wolontariat: mgr Ewa Smutek, po umówieniu się
  • Matematyka do matury III c: mgr Renata Kowlaczyk, Poniedziałek 7:10
  • Koło z j. angielskiego – matura rozszerzona – III b, III c: mgr Kamila Kałuziak-Mrozicka, Piątek 8.00 s. 5
  • Koło j. angielskiego –przygotowanie do olimpiady: mgr Magdalena Kryśków,  Piątek 8.00 s. 5
  • Koło j. niemieckiego: mgr Magdalena Soińska, Wtorek   14.20 – 16.00  s. 14, Środa   15.15 – 16.00  s. 19
  • Zajęcia teologiczne: ks. mgr Michał Mikołajczak, Wtorek 15.10
  • Koło turystyczne: mgr Katarzyna Piotrowska, mgr Wioleta Augustyn, raz w miesiącu
  • Schola: mgr Bożena Pytlowska, Środa godz. 07.10
  • Koszykówka: mgr Sebastian Świłpa, Czwartek 18.25-19.55
  • Aerobik: mgr Wioletta Augustyn, Czwartek 16.55 – 18.25
  • Tenis stołowy: mgr Wioletta Augustyn, Poniedziałek 16.55 – 18.25, Czwartek 16.55 – 18.25
  • Piłka nożna: mgr Sebastian Świłpa, Czwartek 18.25-19.55
  • Piłka siatkowa: mgr Wioletta Augustyn, Poniedziałek 16.55 – 19.55, Wtorek 1x w miesiącu 16.30 – 19.30
  • Taniec towarzyski: mgr Dominik Lorenc, Czwartek 17.30 – 18.30 I gr., Czwartek 18.30 – 19.30 II gr. sala ul. Mickiewicza 23
  • Sportowe piątki: mgr Wioletta Augustyn, raz w miesiącu (Rolki, wrotki, jogging, łyżwy i inne formy)
  • Sportowe soboty: mgr Wioletta Augustyn, raz w miesiącu
  • Rajdy rowerowe: mgr Sebastian Świłpa, raz w semetrze
  • Obóz narciarski: mgr Wioletta Augustyn, pierwszy tydzień ferii zimowych

Adres

Katolickie Liceum Ogólnokształcące

im. św. Maksymiliana Marii Kolbego

Al. Wojska Polskiego 76, 70-481 Szczecin

tel. 91 423 38 57, mail: sk@sk.edu.pl

Kadra

Dyrektor: mgr Maciej Muszyński

Zastępca: mgr Magdalena Biskup

Pedagog: mgr Joanna Ronka

Prefekt: ks. Michał Mikołajczak

Dane

ROK ZAŁOŻENIIA: 1992

NIP: 852-23-65-408

REGON: 321299810

KONTO: 33 1500 1113 1211 1001 5510 0000

Copyright (c) Liceum Katolickie 2016. Administrator: Krzysztof Sobczak. All rights reserved.