Stypendium naukowe św. Maksmiliana

ROK 2016/2017 SEMESTR I

  1. Mikołaj Jońca
  2. Magdalena Rybarczyk
  3. Szymon Sapiecha

ROK 2016/2017 SEMESTR II

  1. Dominika Bacławska
  2. Mikołaj Jońca
  3. Aleksandra Kądziołka
  4. Julia Kieca
  5. Magdalena Rybarczyk
  6. Szymon Sapiecha
  7. Katarzyna Stojałowska
  8. Adrianna Szczygieł

ZA ZDOBYCIE TYTUŁU LAUREATA LUB FINALISTY OLIMPIADY PRZEDMIOTOWEJ

  1. Matylda Piwudzka - Olimpiady Losy Żołnierza i Dzieje Oręża - finalistka
  2. Kamil Szostak - Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym - laureat
  3. Ryszard Wetoszka - Olimpiada Filozoficzna - finalista

  ROK 2015/2016 SEMESTR I

  1. Katarzyna Stojałowska

ROK 2015/2016 SEMESTR II

  1. Aleksandra Wysokińska
  2. Dominik Fidorowicz
  3. Małgorzata Krzemińska
  4. Magdalena Rybarczyk

ZA ZDOBYCIE TYTUŁU LAUREATA LUB FINALISTY OLIMPIADY PRZEDMIOTOWEJ

  1. Małgorzata Krzemińska - Olimpiada Teologii Katolickiej - finalistka
  2. Adrianna Słowik - Olimpiada Historyczna - finalistka
  3. Wojciech Jankowski - Olimpiada Wiedzy Ekologicznej- finalista

 ROK 2014/2015 SEMESTR I

  1. Paulina Żurawińska
  2. Katarzyna Rychlicka
  3. Justyna Soroko

ROK 2014/2015 SEMESTR II

  1. Katarzyna Rychlicka
  2. Justyna Soroko
  3. Katarzyna Stojałowska
  4. Adam Bliżniuk
  5. Karol Dąbrowski
  6. Klara Laszkiewicz
  7. PaulinaŻurawińska


ZA ZDOBYCIE TYTUŁU LAUREATA LUB FINALISTY OLIMPIADY PRZEDMIOTOWEJ

  1. Katarzyna Rychlicka - Olimpiada Literatury i Języka Polskiego - finalistka
  2. Mateusz Raczyński - Olimpiada Wiedzy Technicznej - finalista
  3. Mateusz Raczyński - Olimpiada Fizyczna - finalista

ROK 2013/2014 SEMESTR I

  1. Hanna Stojałowska
  2. Paulina Żurawińska

ROK 2013/2014 SEMESTR II

  1. Dominik Fidorowicz
  2. Katarzyna Rychlicka
  3. Justyna Soroko
  4. Karol Dabrowski
  5. Paulina Żurawińska
  6. Hanna Stojałowska

ZA ZDOBYCIE TYTUŁU LAUREATA LUB FINALISTY OLIMPIADY PRZEDMIOTOWEJ

  1. Adam Bliżniuk - Olimpiada Teologii Katolickiej - finalista
  2. Małgorzta Krzemińska - Olimpiada Teologii Katolickiej - finalista
  3. Mateusz Raczyński - Olimpiada Wiedzy Technicznej - laureat

ROK 2012/2013 SEMESTR I

  1. Chady Magdalena

ROK 2012/2013 SEMESTR II

  1. Hanna Stojałowska
  2. Żurawińska Paulina
  3. Laszkiewicz Klara
  4. Bartłomiejczyk Maciej
  5. Żelazny Paweł
  6. Chady Magdalena


ZA ZDOBYCIE TYTUŁU LAUREATA LUB FINALISTY OLIMPIADY PRZEDMIOTOWEJ

  1. Adrianna Jerzyk - Olimpiada Literatury i Języka Polskiego - finalistka
  2. Włosek Sylwia - Olimpiada Tematyczna Losy Żołnierza i Dzieje Oręża w Polsce - laureatka
  3. Zarzycki Rafał - Olimpiada Tematyczna Losy Żołnierza i Dzieje Oręża w Polsce - laureat
  4. Ciepliński Karol - Olimpiada Misyjna Znajomości Afryki – laureat
  5. Wieczysty Wiktor - praca na konkurs

ROK 2011/2012 SEMESTR I

  1. Hanna Stojałowska
  2. Magdalena Chady
  3. Paweł Żelazny

ROK 2011/2012 SEMESTR II

  1. Hanna Stojałowska
  2. Kinga Klimczak
  3. Maciej Bartłomiejczyk
  4. Magdalena Chady
  5. Paweł Żelazny
  6. Justyna Ochnio


ZA ZDOBYCIE TYTUŁU LAUREATA LUB FINALISTY OLIMPIADY PRZEDMIOTOWEJ

  1. Monika Kloc - Olimpiada Misyjna Znajomości Afryki – finalistka
  2. Krzysztof Napierała – Olimpiada Tematyczna Losy Żołnierza i Dzieje Oręża w Polsce – laureat III miejsca

ROK 2010/2011 SEMESTR I

  1. Maciej Bartłomiejczyk
  2. Justyna Ochnio
  3. Magdalena Chady
  4. Paweł Żelazny
  5. Tomasz Balcerak

ROK 2010/2011 SEMESTR II

  1. Katarzyna Watychowicz
  2. Tomasz Balcerak
  3. Roksana Bartłomiejczyk
  4. Elżbieta Sylwanowicz
  5. Paweł Żelazny
  6. Maciej Bartłomiejczyk
  7. Justyna Ochnio
  8. Magdalena Chady
  9. Krzysztof Napierała

ROK 2009/2010 SEMESTR I

  1. Aleksandra Micewska

ROK 2009/2010 SEMESTR II

  1. Aleksandra Micewska
  2. Anna Bielawska
  3. Magdalena Ślęczka
  4. Joanna Hołowko
  5. Katarzyna Watychowicz
  6. Roksana Bartłomiejczyk
  7. Tomasz Balcerak

ZA ZDOBYCIE TYTUŁU LAUREATA LUB FINALISTY OLIMPIADY PRZEDMIOTOWEJ

  1. Michał Wardaliński – Olimpiada Historyczna – finalista
  2. Tomasz Wiśniewski - Olimpiada Misyjna Znajomości Afryki – laureat II miejsca
  3. Michał Szczygło - Olimpiada o Losach Polaków na Wschodzie po 17.09.1939 - laureat

ROK 2008/2009 SEMESTR I

  1. Beata Watychowicz
  2. Emilia Naklicka

ROK 2008/2009 SEMESTR II

  1. Aleksandra Micewska
  2. Anna Bielawska
  3. Emilia Naklicka
  4. Roksana Bartłomiejczyk

ZA ZDOBYCIE TYTUŁU LAUREATA LUB FINALISTY OLIMPIADY PRZEDMIOTOWEJ

  1. Tomasz Wiśniewski – Olimpiada Historyczna – laureat IV miejsca, Olimpiada Misyjna Znajomości Afryki – finalista
  2. Kamil Dąbrowski - Olimpiada o Losach Polaków na Wschodzie po 17.09.1939 - laureat
  3. Emilia Naklicka - Olimpiada o Losach Polaków na Wschodzie po 17.09.1939 - finalistka

ROK 2007/2008 SEMESTR I

  1. Beata Watychowicz
  2. Aleksandra Szelążek

ROK 2007/2008 SEMESTR II

  1. Emilia Naklicka
  2. Lidia Szadkowska
  3. Beata Watychowicz
  4. Aleksandra Szelążek
  5. Aleksandra Micewska

ZA ZDOBYCIE TYTUŁU LAUREATA LUB FINALISTY OLIMPIADY PRZEDMIOTOWEJ

  1. Ewa Nisgorska – Olimpiada Społeczno-Prawna – uczestnik finału
  2. Andrzej Murawski – Olimpiada Historyczna – finalista
  3. Tomasz Wiśniewski – Olimpiada Misyjna Znajomości Afryki – finalista
  4. Paweł Pietrasik - Olimpiada Misyjna Znajomości Afryki – laureat

ROK 2006/2007 SEMESTR I

  1. Beata Watychowicz

ROK 2006/2007 SEMESTR II

  1. Beata Watychowicz
  2. Andrzej Murawski

ZA ZDOBYCIE TYTUŁU LAUREATA LUB FINALISTY OLIMPIADY PRZEDMIOTOWEJ

  1. Andrzej Antosz - Olimpiada o Losach Polaków na Wschodzie po 17.09.1939 - laureat
  2. Jurand Żelazny - Olimpiada o Losach Polaków na Wschodzie po 17.09.1939 - laureat
  3. Piotr Klimek - Olimpiada o Losach Polaków na Wschodzie po 17.09.1939 - finalista
  4. Andrzej Murawski – Konkurs Parlamentaryzm w Polsce w ramach Olimpiady Historycznej – laureat
  5. Łukasz Zimnicki – Konkurs Parlamentaryzm w Polsce w ramach Olimpiady Historycznej – finalista

ROK 2005/2006 SEMESTR I

  1. Justyna Grzegorczyk
  2. Zofia Koniarska
  3. Maria Niżniowska

ROK 2005/2006 SEMESTR II

  1. Andrzej Murawska
  2. Laura Brzezińska

ZA ZDOBYCIE TYTUŁU LAUREATA LUB FINALISTY OLIMPIADY PRZEDMIOTOWEJ

  1. Justyna Grzegorczyk - Olimpiada o Literaturze i Języku Polskim – finalistka
  2. Maciej Rozwadowski - Olimpiada o Losach Polaków na Wschodzie po 17.09.1939 - finalista
  3. Paweł Szefernaker – Olimpiada Społeczno-Prawna – laureat
  4. Luiza Michalewicz – Olimpiada o Prawach Człowieka – finalistka

ROK 2004/2005 SEMESTR I

  1. Justyna Grzegorczyk
  2. Zofia Koniarska
  3. Dominika Kłosowska

ROK 2004/2005 SEMESTR II

  1. Dominika Kłosowska
  2. Małgorzata Jarmusz
  3. Justyna Grzegorczyk
  4. Paweł Tański
  5. Marta Cieślak
  6. Zofia Koniarska
  7. Alicja Wojciechowska

ZA ZDOBYCIE TYTUŁU LAUREATA LUB FINALISTY OLIMPIADY PRZEDMIOTOWEJ

  1. Maciej Rozwadowski – Olimpiada o Losach Polaków na Wschodzie po 17.09.1939 - finalista
  2. Małgorzata Jarmusz – Olimpiada o Literaturze i Języku Polskim – finalistka

ROK 2003/2004 SEMESTR I

  1. Joanna Stachowiak
  2. Magdalena Walas
  3. Jan Jarmusz
  4. Dominika Kłosowska

ROK 2003/2004 SEMESTR II

  1. Justyna Grzegorczyk
  2. Maria Niżniowska
  3. Małgorzata Jarmusz
  4. Natalia Kujawa

Adres

Katolickie Liceum Ogólnokształcące

im. św. Maksymiliana Marii Kolbego

Al. Wojska Polskiego 76, 70-481 Szczecin

tel. 91 423 38 57, mail: sk@sk.edu.pl

Kadra

Dyrektor: mgr Maciej Muszyński

Zastępca: mgr Magdalena Biskup

Pedagog: mgr Maja Mazurkiewicz-Obst

Prefekt: ks. dr Marcin Ferdynus

Dane

ROK ZAŁOŻENIIA: 1992

NIP: 852-23-65-408

REGON: 321299810

KONTO: 33 1500 1113 1211 1001 5510 0000

Copyright (c) Liceum Katolickie 2016. Administrator: Krzysztof Sobczak. All rights reserved.