Laureaci i finaliści olimpiad

Rok szkolny 2016/2017

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Laureat: Kamil Szostak
Nauczyciel: dr hab. Tomasz Sikorski

Olimpiada Filozoficzna
Finalista: Ryszard Wetoszka
Nauczyciel: ks. dr Marcin Ferdynus

Losy Żołnierza i Dzieje Oręża
Finalistka: Matylda Piwudzka
Nauczyciel: mgr Maciej Muszyński


  

Rok szkolny 2015/2016

Olimpiada Historyczna
Finalistka: Adrianna Słowik
Nauczyciel: mgr Maciej Muszyński

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
Finalista: Wojciech Jankowski
Nauczyciel: mgr Magdalena Biskup

Olimpiada Teologii Katolickiej
Finalistka: Małgorzata Krzeminska
Nauczyciel: ks. mgr Robert Mrozowski


 

Rok szkolny 2014/2015

Olimpiada Fizyczna
Finalista: Mateusz Raczyński
Nauczyciel: mgr Marek Golka

Olimpiada Wiedzy Technicznej
Finalista: Mateusz Raczyński
Nauczyciel: mgr Marek Golka

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Finalistka: Katarzyna Rychlicka
Nauczyciel: mgr Sylwia Potaman


 

Rok szkolny 2013/2014

Olimpiada Wiedzy Technicznej
Laureat: Mateusz Raczyński
Nauczyciele: dr Agnieszka Kalbarczyk, mgr Marek Golka

Olimpiada Wiedzy Teologicznej
Finalistka: Małgorzata Krzemińska
Nauczyciel: ks. mgr Robert Mrozowski

Olimpiada Wiedzy Teologicznej
Finalista: Adam Bliźniuk
Nauczyciel: ks. mgr Robert Mrozowski


 

Rok szkolny 2012/2013

Losy Żołnierza i Dzieje Oręża
Laureatka: Sylwia Włosek
Nauczyciele: mgr Maciej Kopeć, mgr Maciej Muszyński

Losy Żołnierza i Dzieje Oręża
Laureat: Rafał Zarzycki
Nauczyciele: mgr Maciej Kopeć, mgr Maciej Muszyński

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki
Laureat: Karol Ciepliński
Nauczyciel: mgr Wiesława Kamieniecka

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Finalistka: Adrianna Jerzyk
Nauczyciel: mgr Sylwia Potaman


 

Rok szkolny 2011/2012

Olimpiada o Losach Polaków na Wschodzie
Laureat: Krzysztof Napierała
Nauczyciel: mgr Maciej Muszyński

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki
Finalistka: Monika Kloc
mgr Wiesława Kamieniecka


 

Rok szkolny 2009/2010

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki
Laureat: Tomasz Wiśniewski
Nauczyciel: mgr Wiesława Kamieniecka

Olimpiada o Losach Polaków na Wschodzie
Laureat: Michał Szczygło
Nauczyciel: mgr Maciej Muszyński

Olimpiada Historyczna
Finalista: Michał Wardaliński
Nauczycele: mgr Maciej Kopeć, mgr Maciej Muszyński


 

Rok szkolny 2008/2009

Olimpiada Historyczna i Konkurs Parlamentaryzm Polski
Laureat: Tomasz Wiśniewski
Nauczyciele: dr Tomasz Sikorski, mgr Maciej Muszyński, mgr Maciej Kopeć

Olimpiada Wiedzy o Losach Polaków Na Wschodzie
Laureat: Kamil Dąbrowski
Nauczyciele: mgr Jarosław Jasiński, mgr Maciej Muszyński

Olimpiada Wiedzy o Losach Polaków Na Wschodzie
Finalistka: Emilia Naklicka
Nauczyciele: mgr Jarosław Jasiński, mgr Maciej Muszyński

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki
Finalista: Tomasz Wiśniewski
Nauczyciel: mgr Wiesława Kamieniecka


 

Rok szkolny 2007/2008

Olimpiada Historyczna i Konkurs Parlamentaryzm Polski
Finalista: Andrzej Murawski
Nauczyciele: dr Tomasz Sikorski, mgr Maciej Muszyński

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki
Laureat: Paweł Pietrasik
Nauczyciel: mgr Wiesława Kamieniecka

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki
Finalista: Tomasz Wiśniewski
Nauczyciel: mgr Wiesława Kamieniecka


 

Rok szkolny 2006/2007

Parlamentaryzm polski – dzieje i współczesność
Laureat: Andrzej Murawski
Nauczyciele: dr Tomasz Sikorski, mgr Maciej Muszyński

Parlamentaryzm polski – dzieje i współczesność
Finalista: Łukasz Zimnicki
Nauczyciele: dr Tomasz Sikorski, mgr Maciej Muszyński

Olimpiada Wiedzy o Losach Polaków Na Wschodzie
Laureat: Andrzej Antosz
Nauczyciel: dr Tomasz Sikorski

Olimpiada Wiedzy o Losach Polaków Na Wschodzie
Laureat: Jurand Żelazny
Nauczyciel: dr Tomasz Sikorski

Olimpiada Wiedzy o Losach Polaków Na Wschodzie
Finalista: Piotr Klimek
Nauczyciel: dr Tomasz Sikorski


 

Rok szkolny 2005/2006

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie
Laureat: Paweł Szefernaker
Nauczyciel: dr Tomasz Sikorski

Olimpiada o Literaturze i Języku Polskim
Finalistka: Justyna Grzegorczyk
Nauczyciel: mgr Sylwia Potaman

Olimpiada o Prawach Człowieka
Finalistka: Luiza Michalewicz
Nauczyciel: dr Tomasz Sikorski

Olimpiada o Losach Polaków na Wschodzie
Finalista: Maciej Rozwadowski
Nauczyciel: mgr Maciej Muszyński


 

Rok szkolny 2004/2005

Olimpiada o Literaturze i Języku Polskim
Finalistka: Małgorzata Jarmusz
Nauczyciel: mgr Magdalena Chwastek

Olimpiada o Losach Polaków na Wschodzie
Finalista: Maciej Rozwadowski
Nauczyciel: mgr Maciej Muszyński

Adres

Katolickie Liceum Ogólnokształcące

im. św. Maksymiliana Marii Kolbego

Al. Wojska Polskiego 76, 70-481 Szczecin

tel. 91 423 38 57, mail: sk@sk.edu.pl

Kadra

Dyrektor: mgr Maciej Muszyński

Zastępca: mgr Magdalena Biskup

Pedagog: mgr Maja Mazurkiewicz-Obst

Prefekt: ks. dr Marcin Ferdynus

Dane

ROK ZAŁOŻENIIA: 1992

NIP: 852-23-65-408

REGON: 321299810

KONTO: 33 1500 1113 1211 1001 5510 0000

Copyright (c) Liceum Katolickie 2016. Administrator: Krzysztof Sobczak. All rights reserved.