Bieżące wyniki olimpiad i konkursów

 

Rok szkolny 2017/2018

 

OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

  • Nauczyciele: mgr Sylwia Potaman, mgr Agnieszka Pietryka
  • Etap okręgowy:Daniel Sagan 2b, Marta Palicka 2b, Magdalena Gryckiewicz 2c, Błażej Nawrotek 2c, Gabriela Dworzyńska 2a
  • Etap okręgowy: Marta Palicka - laureatka etapu okręgowego

OLIPIADA BIOLOGICZNA

  • Nauczyciel: mgr Dorota Sroka, mgr Magdalena Biskup
  • Etap okręgowy: Mikołaj Jońca 2b, Jarosław Zmitrowicz 3b, Grzegorz Stefaniak 3b
  • Etap centralny:Mikołaj Jońca 2b
  • LAUREAT: Mikołaj Jońca 2b

OLIMPIADA CHEMICZNA

  • Nauczyciel: dr Monika Gąsiorowska
  • Etap międzyszkolny: Mikołaj Jońca 2b, Jarosław Zmitrowicz 3b, Jonasz Kubik 1b
  • Etap okręgowy: Mikołaj Jońca 2b

OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

  • Nauczyciel: mgr Barbara Grabowska
  • Etap okręgowy: Joanna Kolesińska 1a

OLIMPIADA HISTORYCZNA

  • Nauczyciele: mgr Maciej Muszyński
  • Etap okręgowy: Matylda Piwudzka 3c, Karolina Stawarz 2c, Mateusz Herman 2c, Juszczyk Adrianna 2c

OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

  • Nauczyciel: mgr Magdalena Biskup
  • Etap okręgowy: Mikołaj Jońca 2b, Joanna Mech 1b

OLIMPIADA WIEDY O ŻYWIENIU

  • Nauczyciel: mgr Magdalena Biskup
  • Etap okręgowy: Adrian Matecki

OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

  • Nauczyciel: prof.dr hab. Tomasz Sikorski
  • Etap okręgowy: Kamil Szostak 2a

OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

  • Nauczyciel: prof. dr hab. Tomasz Sikorski
  • Etap okręgowy: Kamil Szostak 2a
  • Etap centralny: Kamil Szostak 2a
  • LAUREAT: Kamil Szostak 2a

OLIMPIADA LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA

  • Nauczyciel: mgr Maciej Muszyński
  • Etap międzyszkolny: Matylda Piwudzka 3c, Paweł Iwaniec 3c, Tymon Królikowski 3c
  • Etap okręgowy: Matylda Piwudzka 3c, Tymon Królikowski 3c
  • Etap centralny: Matylda Piwudzka 3c, Tymon Królikowski 3c
  • FINALISTKA: Matylda Piwudzka 3c

OLIMPIADA FILOZOFICZNA

  • Nauczyciel: ks. dr Marcin Ferdynus
  • Etap szkolny: Jonasz Kubik 1b
  • Etap okręgowy: Jonasz Kubik 1b

OLIMPIADA LINGWISTYKI MATEMATYCZNEJ

  • Nauczyciel: mgr Joanna Grzechulska
  • Etap szkolny: Mikołaj Jońca 2b, Dominika Bacławska 2b, Krzysztof Kochanowski 2a, Karol Dziatko 1a
  • Etap okręgowy: Mikołaj Jońca 2b

OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ

  • Nauczyciel: ks. dr Marcin Ferdynus
  • Etap okręgowy: Magdalena Szymankowska 2b, Marta Puzio 2c
  • Etap centralny: Marta Puzio 2c
  • FINALISTKA: Marta Puzio 2c

OLIMPIADA FRANCISZAŃSKA

  • Nauczyciel: mgr Katarzyna Piotrowska
  • Etap okręgowy: Adrian Matecki 2b, Julia Kieca 2b, Katarzyna Pikul 1c
  • Etap centralny:Adrian Matecki 2b, Katarzyna Pikul 1c

OLIMPIADA ZNAJOMOŚCI AFRYKI

  • Nauczyciel: mgr Barbara Grabowska
  • Etap okręgowy:Jakub Wierzba 1c, Bartosz Skiba 2b
  • Etap centralny: Bartosz Skiba 2b
  • Finalista: Bartosz Skiba 2b

OLIMPIADA WIEDZY O MEDIACH

  • Nauczyciel: mgr Agnieszka Pietryka
  • Etap centralny:Aleksandra Kądziołka 3c

OLIMPIADA WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE I OBRONNOŚCI

  • Nauczyciel: prof. dr hab. Tomasz Sikorski
  • Etap okręgowy: Mateusz Herman 2c, Franciszek Świergiel 2c
  • Etap centralny: Mateusz Herman 2c, Franciszek Świergiel 2c
  • LAUREAT: Mateusz Herman 2c

KONKURS: HISTORIA I KULTURA ŻYDÓW POLSKICH

  • Nauczyciel: dr hab. Tomasz Sikorski
  • Etap centralny: Aleksandra Kądziołka 3c

KONKURS PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ

  • Nauczyciel: dr hab. Tomasz Sikorski
  • Etap wojewódzki: Kamil Szostak 2a

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

  • Nauczyciel: dr Monika Gąsiorowska
  • Część pisemna: Mikołaj Jońca 2b, Kacper Wronowski 3b, Jarosław Zmitrowicz 3b
  • Etap doświadczalny: Mikołaj Jońca 2b
  • Wyróżnienie: Mikołaj Jońca 2b

WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY

  • Nauczyciel: mgr Dorota Sroka, mgr Magdalena Biskup
  • Wyróżnienie: Mikołaj Jońca 2b
  • Trzecie miejsce drużynowo: Mikołaj Jońca 2b, Alicja Zawadzka 3b, Łukasz Salamaga 3b, Grzegorz Stefaniak 3b i Jarosław Zmitrowicz 3b

KONKURS WIEDZY O PODATKACH

  • Nauczyciel: dr Katarzyna Nowacka-Bandosz
  • Etap okręgowy: Jakub Wierzba 1c
  • Etap centralny: Jakub Wierzba 1c

KONKURS WIEDZY O MÓZGU

  • Nauczyciel: mgr Magdalena Biskup
  • Finaliści: Zofia Bednarz 1c, Franciszek Błaszkiewicz 2b , Agata Chołocińska 2b, Mikołaj Jońca 2b, Klaudia Malec 3a, Joanna Mech1b , Sandra Miler1c, Urszula Przewoźna 2b, Zuzanna Siedlecka 1b, Bianka Sosnowska 1c, Michał Sulikowski 1b, Krzysztof Wilk 2b, Alicja Zawadzka 3b
  • Laureaci: Franiszek Błaszkiewicz 2b, Agata Chołocińska 2b, Mikołaj Jońca 2b, Joanna Mech 1a, Urszula Przewoźna 2b, Krzysztof Wilk 2b
  • Laureatka I miejsca: Agata Chołocińska 2b

 


 

Rok szkolny 2016/2017

 

OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

  • Nauczyciele: mgr Sylwia Potaman, mgr Agnieszka Pietryka
  • Praca pisemna: Adrianna Juszczyk, Aleksandra Dygorda, Katarzyna Goździak, Magdalena Gryckiewicz, Dominika Kunicka, Alicja Zawadzka
  • Etap okręgowy: Adrianna Juszczyk, Aleksandra Dygorda, Katarzyna Goździak, Dominika Kunicka, Alicja Zawadzka

OLIPIADA BIOLOGICZNA

  • Nauczyciel: mgr Dorota Sroka, mgr Magdalena Biskup
  • Etap okręgowy: Mikołaj Jońca, Natalia Antoniewska, Natalia Mikiciuk, Wojciech Jankowski
  • Etap centralny: Mikołaj Jońca, Wojciech Jankowski

OLIMPIADA CHEMICZNA

  • Nauczyciel: dr Monika Gąsiorowska
  • Etap międzyszkolny: Mikołaj Jońca, Franciszek Błaszkiewicz, Jarosław Zmitrowicz, Kacper Wronowski, Ryszard Wetoszka
  • Etap okręgowy: Mikołaj Jońca

OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

  • Nauczyciel: mgr Barbara Grabowska
  • Etap okręgowy: Magdalena Rybarczyk, Maria Martinek

OLIMPIADA HISTORYCZNA

  • Nauczyciele: dr Marta Cichocka, mgr Maciej Muszyński
  • Etap okręgowy: Mateusz Herman, Matylda Piwudzka, Paweł Iwaniec, Franciszek Majewski, Hanna Popik
  • Etap okręgowy część ustna: Hanna Popik - laureatka II miejsca etapu okręgowego

OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

  • Nauczyciel: mgr Magdalena Biskup
  • Etap okręgowy: Mikołaj Jońca, Wojciech Jankowski, Kacper Silecki

OLIMPIADA WIEDY O ŻYWIENIU

  • Nauczyciel: mgr Magdalena Biskup
  • Etap okręgowy: Marcin Macuk, Jakub Gajek

OLIMPIADA PRAWNA

  • Nauczyciel: prof.dr hab. Tomasz Sikorski
  • Etap okręgowy: Kamil Szostak

OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

  • Nauczyciel: prof. dr hab. Tomasz Sikorski
  • Etap okręgowy: Kamil Szostak
  • Etap centralny: Kamil Szostak - LAUREAT

OLIMPIADA LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA

  • Nauczyciel: mgr Maciej Muszyński
  • Etap międzyszkolny: Matylda Piwudzka, Kacper Grzelewski, Paweł Iwaniec
  • Etap okręgowy: Matylda Piwudzka
  • Etap centralny: Matylda Piwudzka - FINALISTKA

OLIMPIADA SOLIDARNOŚCI

  • Nauczyciel: dr Marta Cichocka
  • Etap szkolny: Agnieszka Gawron, Tymon Królikowski

OLIMPIADA FILOZOFICZNA

  • Nauczyciel: ks. dr Marcin Ferdynus
  • Etap okręgowy: Ryszard Wetoszka
  • Etap centralny: Ryszard Wetoszka - FINALISTA

OLIMPIADA LINGWISTYCZNA

  • Nauczyciel: mgr Joanna Grzechulska
  • Etap szkolny: Krzysztof Kochanowicz, Mikołaj Jońca
  • Etap okręgowy: Mikołaj Jońca

OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ

  • Nauczyciel: ks. dr Marcin Ferdynus
  • Etap okręgowy: Marta Puzio, Marta Wysocka, Adrianna Słowik

OLIMPIADA ARTYSTYCZNA

  • Nauczyciel: mgr Bożena Pytlowska
  • Etap szkolny: Katarzyna Goździak

OLIMPIADA ZNAJOMOŚCI AFRYKI

  • Nauczyciel: mgr Barbara Grabowska
  • Etap okręgowy: Katarzyna Stojałowska, Bartosz Skiba

KONKURS INFORMATYCZNY BÓBR

  • Nauczyciel: mgr Marek Hajdukiewicz
  • Uczestnicy: Krzysztof Kochanowski, Piotr Tyszka, Mikołaj Jońca, Szymon Sapiecha, Mateusz Kupidura, Michał Jaśkiewicz

KONKURS WIEDZY O MÓZGU

  • Nauczyciel: mgr Magdalena Biskup
  • Etap wojewdódzki: Mikołaj Jońca, Alicja Zawadzka, Jarosław Zmitrowicz, Kacper Wronowski,Oliwia Głowacka
  • Laureat: Mikołaj Jońca

Adres

Katolickie Liceum Ogólnokształcące

im. św. Maksymiliana Marii Kolbego

Al. Wojska Polskiego 76, 70-481 Szczecin

tel. 91 423 38 57, mail: sk@sk.edu.pl

Kadra

Dyrektor: mgr Maciej Muszyński

Zastępca: mgr Magdalena Biskup

Pedagog: mgr Maja Mazurkiewicz-Obst

Prefekt: ks. dr Marcin Ferdynus

Dane

ROK ZAŁOŻENIIA: 1992

NIP: 852-23-65-408

REGON: 321299810

KONTO: 33 1500 1113 1211 1001 5510 0000

Copyright (c) Liceum Katolickie 2016. Administrator: Krzysztof Sobczak. All rights reserved.