Bieżące wyniki olimpiad i konkursów

 

Rok szkolny 2019/2020

OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

  • Nauczyciel: mgr Sylwia Potaman
  • Etap szkolny: 9 osób
  • Etap okręgowy: Weronika Gosk 2 C, Hanna Jaskuła 2 C, Joanna Nalepa 2 C, Maria Woszczyło 3 C, Justyna Kniaź 3 C
  • Etap centralny: Weronika Gosk 2 C, Maria Woszczyło 3 C, Justyna Kniaź 3 C- FINALIŚCI

OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  • Nauczyciel: mgr Magdalena Kryśków, mgr Kamila Mrozicka-Kałuziak
  • Etap szkolny: 6 osób
  • Etap okręgowy: Bianka  Sosnowska 3 C

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  • Nauczyciel: mgr Magdalena Kryśków, mgr Kamila Mrozicka-Kałuziak
  • Etap PISEMNY: Bianka  Sosnowska 3 C, Ela Bornowska 3 C

 OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

  • Nauczyciel: mgr Joanna Grzechulska
  • Etap okręgowy: Elizabeth Horvat 2A, Wiktoria Hawro 1B
  • Etap ogólnopolski: Wiktoria Hawro 1 B

OLIMPIADA BIOLOGICZNA

  • Nauczyciele: mgr Dorota Sroka, mgr Magdalena Biskup
  • Etap szkolny: 13 osób
  • Etap okręgowy: Jakub Senko 3b, Joanna Mech 3B, Michał Sulikowski 3B
  • Etap centralny:

OLIMPIADA CHEMICZNA

  • Nauczyciel: dr Monika Gąsiorowska
  • Etap międzyszkolny: Jakub Senko 3b, Jonasz Kubik 3b
  • Etap okręgowy:

OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

  • Nauczyciel: mgr Barbara Grabowska
  • Etap szkolny: Jakub Szewczyk 1a, Igor Podgórski 1a, Małgorzata Przezdomska 2a, Karol Dziatko 3a.
  • Etap okręgowy: Igor Podgórski 1a, Małgorzata Przezdomska 2a, Karol Dziatko 3a (finał okręgowy).

OLIMPIADA HISTORYCZNA

  • Nauczyciel: mgr Maciej Muszyński
  • Etap okręgowy: Adam Smoliński 2C, Jakub Wierzba 2C, Łukasz Strzelczyk 1A.

OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

  • Nauczyciel: mgr Magdalena Biskup
  • Etap wojewódzki: Barbara Cedro 1 B, Joanna Mech 3 B, Michał Sulikowski 3 B

OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU

  • Nauczyciel: mgr Jolanta Stasiak
  • Etap okręgowy: Agnieszka Jaskuła 1c, Martyna Maras 1C

OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

  • Nauczyciel: prof. dr hab. Tomasz Sikorski
  • Etap szkolny: Adam Smoliński 2c, Wiktor Janda 2C.
  • Etap okręgowy: Adam Smoliński 2c, Wiktor Janda 2C.

OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ

  • Nauczyciel: ks. Michał Mikołajczak
  • Etap szkolny: 14 osób
  • Etap okręgowy: Weronika Iwaniec 1A, Gabriela Sawicka 2C, Małgorzata Przezdomska 2A, Justyna Abramowska 1C, Łukasz Szymankowski 2c
  • Etap centralny: Małgorzata Przezdomska 2A- FINALISTKA

OLIMPIADA FRANCISZKAŃSKA

  • Nauczyciel: mgr Katarzyna Piotrowska
  • Etap okręgowy: Julia Sadzikowska 1B, Zuzanna Wolny 1C, Martyna Korycko 3C
  • Etap centralny: Julia Sadzikowska 1B, Zuzanna Wolny 1C,

OLIMPIADA WIEDZY O MÓZGU

  • Nauczyciel: mgr Magdalena Biskup
  • Etap okręgowy: Jakub Senko 3B, Jaoanna Mech 3B, Jakub Brelik 3 B, Barbara Cedro 1B, Katarzyna Buczko 1 B, Emilia Jońca 2b.
  • Etap centralny: Jakub Senko 3B,  Jakub Brelik 3 B, Barbara Cedro 1B, Katarzyna Buczko 1 B, Emilia Jońca 2b.

OLIMPIADA- LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA

  • Nauczyciel: mgr Maciej Muszyński
  • Etap międzyszkolny: Antoni Wódecki 1B, Jakub Zmitrowicz 2c, Adam Smoliński 2C, Albert Byczkowski 2C

OLIMPIADA LINGWISTYCZNA

  • Nauczyciel: mgr Joanna Grzechulska
  • Etap szkolny: 12 osób
  • Etap okręgowy: Jakub Szewczyk 1 A, Michał Piwko 1 A.

XII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY PSYCHOLOGICZNEJ

 

  • Nauczyciel: mgr Maja Mazurkiewicz-Obst
  • Finaliści: Dominika Śniechowska 3B, Alicja Szałańska 3 C

 

III OLIMPIADA PEDAGOGICZNA:EDUKACJA-WYCHOWANIE-POMOC

 

  • Nauczyciel: mgr Joanna Ronka
  • Etap centralny: Kamila Kozłowska 2B

 

 

Adres

Katolickie Liceum Ogólnokształcące

im. św. Maksymiliana Marii Kolbego

Al. Wojska Polskiego 76, 70-481 Szczecin

tel. 91 423 38 57, mail: sk@sk.edu.pl

Kadra

Dyrektor: mgr Maciej Muszyński

Zastępca: mgr Magdalena Biskup

Pedagog: mgr Joanna Ronka

Prefekt: ks. Michał Mikołajczak

Dane

ROK ZAŁOŻENIIA: 1992

NIP: 852-23-65-408

REGON: 321299810

KONTO: 33 1500 1113 1211 1001 5510 0000

Copyright (c) Liceum Katolickie 2016. Administrator: Krzysztof Sobczak. All rights reserved.