Bal Maturalny

 Bal Maturalny

W tym roku szkolnym, podobnie jak i w poprzednim nie było ze względu na pandemię, tak oczekiwanej Studniówki. Jednak determinacja uczniów, rodziców i wychowawców tych klas sprawiła, że 26 maja odbył się pierwszy Bal Maturalny w naszym liceum. Bal odbył się tuż obok,  po sąsiedzku w hotelu Atrium. Zabawa rozpoczęła się jak tradycja nakazuje (na studniówce) od przemowy Pani Dyrektor M. Biskup, wzniesienia toastu i zatańczenia poloneza. Kolejnym ważnym punktem zabawy był bardzo ciekawy program artystyczny przygotowany przez każdą z były klas maturalnych. Na zakończenie tego programu absolwenci liceum wzięli udział we wspólnej zabawie, która polegała na rozpoznawaniu nauczycieli naszego liceum po fotografii z dzieciństwa i krótkim opisie, przygotowanym na podstawie wywiadu z tym nauczycielami. Wywiad przygotowała i przeprowadziła Magdalena Możejko. Jak się okazało nie był to łatwy konkurs. Minimalnie lepsza była klasa matematyczna. Było bardzo zabawnie i radośnie. Po konkursie absolwenci i nauczyciele wspólnie bawili się na parkiecie przy dobrej muzyce. To była wspaniała zabawa! 

 

 

Adres

Katolickie Liceum Ogólnokształcące

im. św. Maksymiliana Marii Kolbego

Al. Wojska Polskiego 76, 70-481 Szczecin

tel. 91 423 38 57, mail: sk@sk.edu.pl

Kadra

Dyrektor: mgr Maciej Muszyński

Zastępca: mgr Magdalena Biskup

Pedagog: mgr Joanna Ronka

Prefekt: ks. Michał Mikołajczak

Dane

ROK ZAŁOŻENIIA: 1992

NIP: 852-23-65-408

REGON: 321299810

Nowy numer konta: 10 1090 2268 0000 0001 5103 6074

Copyright (c) Liceum Katolickie 2022.