Eksplozja radości w Vulcanie

19-01-studniowka

Eksplozja radości i entuzjazmu w wulkanie – tak można podsumować tegoroczną studniówkę Liceum Katolickiego, która tym razem odbyła się właśnie w restauracji hotelu Vulcan.

Bal rozpoczął się tradycyjnie od przemówień uczniów i dyrekcji szkoły. Po uroczystym toaście maturzyści odtańczyli zdaje się najdłuższego w historii szkoły Poloneza. Nie zabrakło oczywiście Belgijki, tańca, który już na dobre zagościł na naszych szkolnych imprezach. Jednak hitem uroczystości okazał się  wspaniale wykonany przez maturzystów magiczny Walc.

W programie imprezy znalazły się także zabawne prezentacje przygotowane przez poszczególne klasy, podziękowania dla dyrekcji, wychowawców, nauczycieli i przede wszystkim rodziców. Około północy na parkiecie pojawił się okazały tort z fajerwerkami. Dodatkowa porcja słodkich kalorii zapewniła wszystkim niezbędną do dalszych harców energię ... Życzymy Wam, drodzy Maturzyści właśnie takiej mocy na maturze, która już niebawem ...